شیمی

درباره

گروه و شرکت

در سرتاسر جهان، انتظارات مشتریان در حال رشد است  و استانداردها در حال تغییر هستند. ثبات کیفیت حیاتی است.

ما اینجاییم تا از کیفیت مد نظر شما اطمینان حاصل کنیم. 

شرکت شیمی تجارت عصر جدید با هدف تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع غذایی، دارویی و آرایشی و بهداشتی می‌باشد که با تکیه بر تجارب و تخصص تیم خود در ارائه خدمات به مشتریان، توانسته به بهترین شکل ممکن انتظارات و نیاز مشتریان را برطرف نموده و حضوری مداوم در بازار فروش مواد اولیه  شیمیایی داشته باشد. بازرگانی عصر جدید با تجربه و تخصص پرسنل و به روزرسانی مداوم اطلاعات تیم خود، همه توان خود را به کار گرفته تا خدمتی متفاوت و در شأن شما مشتریان عزیز ارائه دهد و نتیجه این تجربه علمی و عملی حرفه‌ای پرسنل ما، تأمین مواد اولیه و افزودنی‌های با کیفیت برای محصولات شما است که در پی آن توان بیشتری به بازدهی و فرآیند تولید شما می‌بخشیم و این تمایز مشتریان ما با دیگران است.و پرسنل متخصص این شرکت توانسته نسبت به تامین مواد با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت، رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

10+

سال تجربه

63

کارشناس متخصص

100+

محصولات

45

جایزه دریافتی

سرمایه ما

مشتری مداری

تمام تلاش و فعالیت های خود را در راستای كسب رضایتمندی و خدمت رسانی به مشتریان خود اولویت بندی می کند. مشتریان ما سرمایه های بزرگ شرکت  هستند که آنها را در قلب خود جای داده ایم.

  • قیمت مناسب
  • کیفیت کالا
  • اصالت کالا
  • تحویل سریع

تضمین

اصالت کالا

بازرگانی  عصر جدید تمامی محصولاتی را که عرضه می نماید از نظر اورجینال بودن محصولات و با کیفیت عالی را تضمین و مسئولیت آن را بر عهده می گیرد. و رضایت مشتری اولویت فروش ما است.

چشم انداز

بلند مدت

ایدئولوژِی و چشم انداز مدیریت مجموعه ی شیمی تجارت عصر جدید احترام عملی به مشتریان خود و حفظ کامل تمامی منافع آنها در تمام مراحل همکاری با این مجموعه می باشد. و هر پروژه فروش محصولات را آغاز یک رابطه بلند مدت موفق در نظر می گیریم .

تیم

متخصص

  پرسنل متخصص وکارشناس ما بهترین محصول را بر اساس نیاز مخاطب از نظر کیفیت و قیمت شناسایی در سریعترین زمان ممکن در اختیار مشتری قرار می دهد.

تنوع

بالا محصولات

شرکت شیمی تجارت عصر جدید با هدف تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع غذایی، دارویی و آرایشی و بهداشتی و ... می‌باشد.